Alex Telles, R. Madrid'in radarında

Alex Telles, R. Madrid'in radarında
Pazartesi 10.03.2014 13:15

Galatasaray'ın Gremio'dan transferi Alex Telles'e Real Madrid talip oldu. Akhisar'la oynanan mücadeledeki performansını golle süsleyen Telles için İspanyol devinin transfer teklifi hazırladığı iddia edildi

Sarı kırmızılıların Brezilya'nın Gremio kulübünden transfer ettiği, son zamanlarda oynadığı futbol ile alkış toplayan ve Galatasaray'ın uzun süre sıkıntı yaşadığı sol bek mevkiine ilaç gibi gelen Telles'in Real Madrid'in transfer listesine girdiği öğrenildi.

İspanyol bir TV kanalında yayınlanan spor programında öne sürülen iddiaya göre, Coentrao'nun vasatı aşamayan performansından memnun olmayan Carlo Ancelotti isim arayışlarına girdi. Real Madrid teknik heyetinin raporları doğrultusunda irkaç isim arasından Telles'in adı ön plana çıkarken İtalyan hoca da Telles hakkında olumlu görüş bildirdi.

Programa katılan yorumcular, Real Madrid'in Alex Telles'i Gremio'dan bu yana yakın takibe aldığını hatırlatırken İspanya'da bazı gazeteler eflatun beyazlıların Alex için Galatasaray'a yaklaşık 20 milyon euro'luk teklif yapmaya hazırlandığı iddia ettti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN