Kıvırmaya gerek yok!

Kıvırmaya gerek yok!
Pazartesi 10.03.2014

Şükrü Ergün: Aydınus'un ne söylediği son derece açık, bir yaptırımı olmalı. Bu insani bir olay. Herkes ağzından böyle bir şey kaçırabilir. Ancak bir yaptırımı olması gerek! Yokmuş gibi davranılırsa tepki koyarız

G.Saray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, Akhisar'la oynadıkları maçta Fırat Aydınus'un Felipe Melo'ya küfür ettiği iddiasıyla ilgili olarak, "Bunun bir yaptırımı olmalı" dedi. Ergün, "Bu insani bir olay. Herkes tepkili anında ağzından böyle bir şey kaçırabilir. Tabi bunun yaptırımı olması gerekir, bu yaptırımı bekliyoruz" ifadesini kullandı. Aydınus'un, Melo'ya ne dediğinin son derece açık olduğunu savunan Ergün, "Hakemin ne söylediği son derece açık, gözüküyor. Bunu anlamak için dudak okuma uzmanı olmaya gerek yok. Kıvırmaya da gerek yok. Yokmuş gibi davranılırsa o zaman üzülürüz ve herhalde bir tepki gösteririz" dedi.

MELO CEZA ALIYORSA, HAKEM DE ALMALI
İnsanın başına bu gibi durumların gelebileceğini belirten Ergün, "Melo sahada ortaya koyduğu agresif davranışın cezasını görüyor. Aynı şekilde böyle bir tablo ortaya koyan kişinin hakem olması yaptırım görmemesi anlamına gelmez" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN