24 Mayıs'ta seçim var

24 Mayıs'ta seçim var
Çarşamba 12.03.2014

Her fırsatta "2016'ya kadar devam" mesajı veren G.Saray Başkanı Ünal Aysal geri adım attı. Sarı kırmızılı kulüpte yeniden seçim çalışmaları başlıyor

Galatasaray'da seçim bombası... Başkan Ünal Aysal'ın dün yapılan yönetim kurulu toplantısında erken seçim kararı aldığı öğrenildi. Her fırsatta seçimin 2016 Mayıs ayında yapılacağını dile getiren Aysal, seçim kararını camiadan gelen baskılar için değil kendi isteği doğrultusunda güven tazelemek için verdiği belirtildi. 24 Mayıs 2014 olarak seçim tarihini belirleyen Aysal'ın bugünkü Divan Kurulu toplantısında nabız yoklayacağı ve daha sonra seçim kararını açıklayacağı öğrenildi. Hatta seçimin tarihi bile şimdiden netleşti... Aysal, 24 Mayıs 2014 Cumartesi günü seçime gitmeyi düşünüyor, listede de 10 değişiklik yapmayı amaçlıyor. Bilindiği üzere eski başkanlardan Faruk Süren, geçtiğimiz günlerde tüzük gereği seçime gidilmesi gerektiğini belirterek, Aysal'ın mayısta listesini değiştirmesi gerektiğini söylemişti. Eski yönetici Ahmet Özdoğan da seçime gidilmezse mahkemeye başvuracağını belirtmişti.

CHELSEA MAÇI ÇOK ÖNEMLİ
Bu arada Ünal Aysal, Galatasaray Medya Platformu 4 üyesi ile birlikte dün yaptığı kahvaltıda önemli açıklamalarda bulundu. Başlıca hedeflerinin Avrupa'da başarı olduğunu dile getiren Aysal, "Önümüzdeki hafta Chelsea ile çok zor bir maça çıkacağız. Hazırlanırken muhakkak bizim de çok iyi konsantre olmamız lazım. Sadece oyuncular değil, bizim yönetim olarak da iyi hazırlanmamız gerekiyor. Konsantrasyonumuz bu maç üzerinedir. Deplasmandaki başarısızlığı da çözeceğiz" diye konuştu.

YALANLADI AMA...
Sarı-kırmızılı kulüp, dün konuyla ilgili bir açıklama geçerek, "Bugün sosyal medyada çıkan, Başkanımız Ünal Aysal'ın mayıs ayında seçime gitme kararı aldığı haberlerinin asılsız olduğunu belirtiriz" ifadelerini kullandı. Ancak kulüp, daha önce de gerçekleşmesine rağmen bir çok olayı yalanlamıştı!
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN