Sezon sonuna randevu

Sezon sonuna randevu
Çarşamba 12.03.2014

Drogba ile görüşmeler lig bitimine bırakıldı. Takımdaki durumu netleşmeyen Drogba'nın konsantrasyonu bozulsun istemeyen başkan Ünal Aysal, golcü ile masaya sezon sonu oturacak

Galatasaray Kulübü, performansı tartışılmaya başlayan, kalıp kalmayacağı tartışma konusu olan ve Amerika'ya gideceği konuşulan Didier Drogba ile sözleşme uzatma görüşmelerini sezon sonuna kadar dondurdu. Son olarak Akhisar Belediyespor mücadelesinde 2 gol atıp asist yaparak yeniden göz dolduran Fildişili futbolcu konusunda özellikle başkan Ünal Aysal'ın söylentilerden rahatsız olduğu ve Drogba defterini sezon sonuna kadar kapattığı bildirildi. Oyuncunun konsantrasyonunun dağıldığını düşünen Aysal'ın, bu fikrini Drogba ile paylaştığı, golcü futbolcunun da bu öneriye sıcak bakarak takımdaki akibeti ile ilgili durumu sezonu sonuna bıraktıkları dile getirildi.

BİZ FORVET ARAMIYORUZ
Ünal Aysal ise, Didier Drogba konusunda bir sıkıntıları olmadığını belirtti. Ünal Aysal, "Böyle bir sorun varmış gibi gösteriliyor. Biz forvet aramıyoruz. Drogba da Amerika'ya gitmiyor. Kendisiyle sezon sonu oturup konuşacağız" şeklinde konuştu.

DOĞUM GÜNÜ İÇİN ÇİFTE KUTLAMA YAPILDI
Öte yandan sarı-kırmızılı futbolcu dün 36. yaşını kutladı. 11 Mart doğumlu olan Fildişili futbolcu için sarı-kırmızılı takımın dün sabah antrenmanı öncesi sürpriz organizasyon düzenlendi. Öğle yemeği sonrası da teknik heyet ve futbolcuların tam kadro katılımıyla pastalı bir kutlama daha gerçekleştirildi. Takım arkadaşlarının tek tek tebrik ettiği golcü oyuncu için Galatasaray sitesinden de kutlama mesajı yayınlandı.

40 MIYIM BİLMİYORUM AMA BURDAYIM!
Kendisine doğum günü sürprizi hazırlayan takım arkadaşlarına teşekkür eden Drogba, son dönemde kendisi ve Webo'nun yaşıyla ilgili söylentiler için göndermede bulundu: "Galatasaray'da mutluyum ve şu anda 39 mu oldum 40 mı bilmiyorum, ama buradayım."

CHELSEA'DEN KUTLAMA
Drogba için uzun yıllar formasını giydiği, Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi İngiliz ekibi Chelsea de resmi twitter sayfası üzerinden kutlama mesajı yayınladı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN