Tek ses tek yürek

Tek ses tek yürek
Perşembe 13.03.2014

Galatasaray, deplasmanda kenetlenecek. Basın Sözcüsü Şükrü Ergün: Çeşitli sebeplerden dolayı deplasman maçlarına tam kadro gidemiyorduk. Kalan dış saha maçlarımızda yönetim kurulu olarak takımın yanında yer alacağız

G.Saray Yönetim Kurulu, Süper Lig'de kalan deplasman maçlarına mümkün olduğunca kalabalık bir şekilde gitme kararı aldı. Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, deplasman maçlarına daha çok yöneticinin gitmesini kararlaştırdıklarını dile getirdi. Takımın dış saha maçlarına gitmenin zaten yönetim kurulunun görevi olduğunu belirten Ergün, "Bugüne kadar çeşitli durumlardan dolayı takımımızın deplasman maçlarına tam kadro gidemiyorduk ama artık ligin sonuna yaklaşıyoruz. Kalan deplasman maçlarımızda yönetim kurulu olarak mümkün olduğunca tam kadro takımın yanında olmak istiyoruz" şeklinde konuştu. Ergün, futbol takımının bu kritik son maçlarda yönetim kurulunun desteğini daha yakın bir şekilde arkasında hissetmesi gerektiğini dile getirdi.

BERABERLİK VURGUSU...
Birlik olmaları gerektiğini de ifade eden basın sözcüsü Şükrü Ergün sözlerini şöyle tamamladı: "Kalan dış saha maçlarına kalabalık bir şekilde gitmek için arzuluyuz. Önemli bir işi olmayan yöneticilerimiz, takımla birlikte olacaklar."

Savaş ÇORLU
Etiketler Galatasaray, Futbol
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN