Böyle gitmez

Böyle gitmez
Cumartesi 15.03.2014

"Şampiyonluğun yolu deplasmandan geçiyor" diyen Mancini, daha agresif oynamaları gerektiğini belirtti. İtalyan hoca, deplasmanda gol atamamalarını 'hastalık' olarak değerlendirdi

Galatasaray Teknik Direktörü Mancini, Karabükspor beraberliği için çok üzüldüğünü söyledi ve takımı için eleştiriler yaptı. Sezon başından bu yana dış sahada sıkıntıları olduğunu ve son 4 deplasman maçında berabere kaldıklarının altını çizen İtalyan hoca, "Deplasmanda kazanamazsak, yüzde yüz, kesin şampiyon olamayız. Şampiyonluğun yolu buradan geçiyor" dedi. "Ne yazık ki deplasmandaki gol atamama hastalığımız sürdü. 2-3 forvet de oynasak bir şeyleri değiştiremiyoruz, bunun üzerine gitmemiz gerekiyor." ifadelerini kullanan sarı-kırmızılı teknik adam, sözlerini şöyle sürdürdü:

HASTALIK HALİNE GELDİ

"Dış saha maçlarında daha agresif ve istekli olmalıyız. Şampiyon olmak istiyorsak bir şeyleri değiştirmeliyiz. Özellikle bundan sonra oynayacağımız 4 deplasman maçını kazanmalıyız. Karabük önünde ilk yarıda iyiydik. Ancak bir türlü gol atamadık. İkinci yarıda ise çok da etkili olamadık. Puan kayıpları deplasman hastalığı haline geldi."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN