Vallahi penaltı

Vallahi penaltı
Cumartesi 15.03.2014

Burak Yılmaz, soyunma odasında patladı. G.Saray'ın golcüsü, 42. dakikada ceza sahasında yerde kaldığı pozisyon için, "Vallahi billahi penaltıydı" ifadesini kullandı

G.Saray'ın yıldızı Burak Yılmaz, karşılaşmanın ilk yarısında yaşadığı bir pozisyon sonrasında penaltı yerine devam kararına isyan etti. Karşılaşmanın 42. dakikasında Burak Yılmaz ceza sahası içine hareketlenirken, Drogba rakibinden kurtulup şık bir orta açtı. Drogba'nın ortasına hareketlenen Burak'ın kafa vuruşu auta giderken golcü oyuncu bu pozisyonda penaltı bekledi. Burak Yılmaz, kafa vuruşu yaptığı sırada Karabük savunması tarafından arkadan itildiğini iddia ederken saha içerisinde oyuncuların itirazları kararı değiştirmedi. İlk yarı bitiminde soyunma odasına giden Burak, takım arkadaşlarına, "Vallahi, billahi penaltıydı" diyerek hakemin hatalı karar verdiğini ifade etti. İlk yarının bitiş düdüğüyle birlikte hakeme itirazlarını sürdüren Burak'a, tribünlerden yabancı maddeler atıldı. Sarı-kırmızılı forvet kendisine atılan bir çakmağı mazın hakemine gösterirken, tribünlere de "Atmaya devam edin" deyince, Karabük İdari Menajeri Tarık Yurttaş ile sözle bir tartışma yaşadı.

HOLLANDALI SNEİJDER'I DA KIZDIRDILAR
Tartışmaya bir süre sonra Wesley Snejider de katıldı. Kulübe önündeki kapışma, soyunma odası koridorunda da devam etti. Bu arada ilk yarının sona ermesiyle birlikte soluğu hakem İlker Meral'in yanında alan Roberto Mancini de, penaltı pozisyonuyla ilgili hakeme veryansın etti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN