Zavallı Mancini

Zavallı Mancini
Pazar 16.03.2014

G.Saray'ın eski yöneticisi Fatih Gökşen, Karabük beraberliğinin ardından Roberto Mancini ve Ünal Aysal'ı yerden yere vurdu. Gökşen, İtalyan hoca için 'zavallı' derken; başkan için de 'Kendini tatmin ediyor' yorumunu yaptı

G.Saray'ın Karabük deplasmanında aldığı beraberlik camiada büyük üzüntü yaratırken, eski yöneticilerden Fatih Gökşen de Başkan Ünal Aysal ile teknik direktör Roberto Mancini'yi yerde yere vurdu. Eski yönetici Gökşen, Mancini için "zavallı", Aysal için de "Kendini tatmin ediyor" yorumunu yaptı. Teknik direktör Roberto Mancini'nin 89'da Drogba'yı alarak yerine Ceyhun'u koymasına tepki gösteren Gökşen, "5 milyon euro alan adam, 5 yaşındaki çocuğun yapmayacağı bir şeyi yaptı. Peçeteye taktik yazıp, oyuncuların eline vermesine alışmıştık. Mancini sayesinde; bir takım gol ararken, dünyanın sayılı golcülerinden birinin oyundan alınıp, yerine Ceyhun'un koyulacağını da öğrendik. Zavallı adam!" diye konuştu.

BÜLENT TULUN'UN SÜRGÜN YERİ PARİS!
Başkan Ünal Aysal'a da tepkisini sert sözlerle dile getiren Fatih Gökşen şöyle devam etti: "Devre arasında 28 milyon euro transfer harcaması yaptı, bir tek Alex Telles sahada. Ünal Aysal başkanlık yaparak kendini tatmin ediyor! Arkasında her şeye baş sallayan bir yönetim ve solist bir başkan yardımcımız var." Gökşen, ayrıca Ünal Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun için de, "Türkiye'de tutunamadı, Almanya'ya sürgün edildi. Almanya'dan sonraki yeni sürgün yeri de Paris" ifadesini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN