İnanan kazanır

İnanan kazanır
Salı 18.03.2014

Mancini, Chelsea sınavı öncesi iddialı: Chelsea dünyanın en iyi takımlarından biri. İki takım içinde zor ve stresli bir maç olacak. Eğer inanıyorsanız galip gelebilirsiniz. Bir golün bize yeterli olup olmayacağını bilemiyorum. Tur için tüm gücümüzü ortaya koyacağız

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini, bugün Chelsea ile oynanacak maç öncesinde basın toplantısı düzenledi. İtalyan hoca, Chelsea'nin zor bir takım olduğunu ancak inandıkları takdirde galip gelebileceklerini dile getirdi. Sarı-kırmızılı takımın Chelsea ile bugün yapacağı Şampiyonlar Ligi 2. tur rövanş maçı öncesi Stamford Bridge Stadı'nda Didier Drogba ile birlikte basın mensuplarının karşısına çıkan Mancini, gruptan çıkmakla bir mucizeyi gerçekleştirdiklerini belirterek, "Çok zordu o gruptan çıkmak. Chelsea de dünyanın en iyi takımlarından biri, ama inanıyorsanız galip gelebilirsiniz. İki takım için de zor ve stresli bir maç olacak. Bir golün yeterli olup olmayacağını bilemiyorum" diye konuştu.

SİSTEM ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL
Chelsea ile oynadıkları ilk maçta ilk devre farklı, ikinci devre farklı bir takım izlendiğinin hatırlatılması üzerine Mancini, "Sistem ve kimin oynadığı önemli değil. Yarın sahaya çıkacak 11'in vereceği performans önemli" dedi. İtalyan teknik adam, bir basın mensubunun "Mourinho ile birlikte yemek yeme fırsatınız oldu mu?" sorusuna ise "Mourinho ile maçtan sonra yemek yersek eğer, kazanırsak ben ödemeye hazırım" cevabını verdi.

BENİM İÇİN SADECE BİR MAÇ
Londra'da oynanacak maçın Drogba için öneminin vurgulanması üzerine tecrübeli teknik adam, "Benim için Drogba ile aynı durum geçerli değil. Manchester City'de teknik direktörlük yaptım. Bu benim için sadece bir maç. Kimsenin kendini kanıtlamasına gerek yok" dedi.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN