Yıldızlar kulübeye

Yıldızlar kulübeye
Cuma 21.03.2014

Chelsea karşısındaki etkisiz futbola çok kızan deneyimli çalıştırıcının, Chedjou, Eboue, Selçuk, Drogba ve hatta Sneijder'i dinlendirmeyi düşündüğü ifade edildi

Galatasaray'da eleştirilerin odağında yer alan teknik direktör Roberto Mancini neşteri vurmaya hazırlanıyor. Chelsea karşısındaki futboldan herkes gibi memnun kalmayan ve büyük bir prestij kaybettiğini düşünen İtalyan çalıştırıcı, takımı ateşleyebilmek için köklü değişikler yapacak. Mancini'nin hedefinde ise en güvendiği isimler arasında yer alan ancak son dönemde büyük bir düşüş yaşayan Chedjou, Eboue, Selçuk, Drogba ve Sneijder var. Galatasaray'ın hocası, Kayseri karşısında devre arasında parlayan genç isimlere yeniden şans vermeyi planlıyor. Bunların başında Hajrovic, Lucas Ontivero, Salih Dursun, Umut Gündoğan geliyor. Ayrıca Ceyhun, Sabri ve Hamit de yeniden gözde isimler haline geldi. Dünkü antrenman öncesi kısa bir konuşma yapan ve herkesin kendisini toparlamasını isteyen Mancini, "Şampiyonlar Ligi'nden elendik ama hedeflerimiz bitmedi. Gelecek sezon yeniden katılmak istiyorsak ligin kalan bölümünde üzerimize düşen görevi yapmamız gerekiyor" dedi.

Özel çalıştırma yaptırdı
İtalyan hoca, ayrıca idmanda, Chelsea karşısında dökülen orta saha ve hücum oyuncularıyla yakından ilgilendi. Isınma hareketlerinin ardından takımı iki gruba ayırarak taktik ağırlıklı bir idman yaptıran İtalyan hoca, sık sık uyarılarda bulundu.
Etiketler Chelsea, Galatasaray
BİZE ULAŞIN