Figüran değiliz

Figüran değiliz
Cumartesi 22.03.2014

Yönetici Cibara'ya 'Başkanın ibrikçibaşısı' dediği iddiasını yalanlayan Adnan Nas, "Takımdan iyi futbol beklemek hakkımız. Biz de yöneticiyiz, figüran değil. Ruhsuz futbola üzüldük" dedi

G.Saray Yönetim Kurulu üyesi Adnan Nas, Londra dönüşü uçakta Mehmet Cibara ile tartıştığı iddiasını yalanladı. 360 Spor'a konuşan Nas, "Mehmet'le bırakın tartışmayı, konuşmadık bile. Oturma planı ile ilgili başka bir yöneticiyle konuştuk. Futbolcuların uyumaları için business bölüme alındığını söyledi, o kadar. Futbolcularla ilgili bir şikayetim de söz konusu değil" ifadesini kullandı. G.Saray'ın futbolcularını her zaman el üstünde tuttuğunu hatırlatan Adnan Nas, şöyle devam etti:

Yakınmamız doğal
"Biz de burada yöneticiyiz, figüran değiliz. İyi performans beklemek hakkımız. Chelsea maçında skora değil ama ruhsuz futbola üzüldük. Aramızda tabii ki yakınmalar oldu." Nas, Mehmet Cibara'ya 'Başkanın ibrikçibaşısı' dediği iddiası için de, "Bunlar çirkin şeyler. Başkanın ibrikçibaşına ihtiyacı yok. Biz daha ciddi konularla uğraşıyoruz" yorumunu yaptı.
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA