Koyunlara pabuç bırakmayın

Koyunlara pabuç bırakmayın
Salı 25.03.2014

G.Saray Başkanı Ünal Aysal dün Florya'ya gitti. Beklenenin aksine futbolcularla, teknik heyete destek ve moral verdi: Büyük camialar büyüklüklerini asıl zor günlerde gösterir. Hepimiz aynı gemideyiz. Bu zor günleri birlikte aşacağız

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, büyük takımların zor günde belli olduğunu belirterek, "Bu zor günleri de birlikte aşacağız" dedi. Kayserispor yenilgisi sonrası olağanüstü hal ilan eden sarı-kırmızılı ekipte Aysal, dün bazı yöneticilerle birlikte Florya Metin Oktay Tesisleri'ne gelerek teknik heyet ve futbolcularla bir görüşme yaptı. Aysal, beklentilerin aksine takıma sahip çıkıp, moral verdi. Başkanın yaptığı konuşmada, "Biz buraya hesap sormak ya da sizlerin performansını değerlendirmek için değil, 25 milyon taraftarın size olan güvenini iletmek için geldik" dediği öğrenildi.

ELEŞTİRİLER İYİ NİYETLİ DEĞİL
Bazı mihrakların takımı karıştırmak istediğini iddia eden başkan Ünal Aysal'ın, "Son zamanlardaki yayınların amacı bana, hocamıza veya size yönelik eleştiriler getirmek değil. Asıl amaç maalesef Galatasaray'ın içini karıştırmaktır. Büyük camialar büyüklüklerini asıl zor günlerinde gösterirler. Hepimiz aynı gemideyiz. Zor günleri birlikte aşacağız. Maç kaybedebilirsiniz ama cesaretinizi asla kaybetmeyin. Ben burada aslanlar görüyorum, koyunlara pabuç bırakmayın" ifadelerini kullandığı belirtildi.

TOPLANTI YARINA ERTELENDİ

Aysal ve beraberindeki yöneticiler, daha sonra takımın yaptığı idmanı da bir süre izlediler. Aysal'la birlikte yönetim kurulundan Özkan Olcay, Ümit Özdemir, Mehmet Cibara, Şükrü Ergün, Ahmet Yüce Ocaklı, Sedat Doğan Florya'ya gelen isimler arasında yer aldı. Yönetim kurulunun dün yapacağı açıklanan toplantı ise Bursaspor maçı sonrasına bırakıldı. Sarı-kırmızılılar, kupa maçının ardından yarın toplanıp, takımdaki gidişatı ve alınacak tedbirleri masaya yatıracak. Toplantıda radikal kararlar çıkıp çıkmayacağını ise kupa maçında alınacak sonuç belirleyecek.

Savaş ÇORLU

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA