Tek sorumlu Aysal

Tek sorumlu Aysal
Çarşamba 26.03.2014

Galatasaray'a Mancini ne kattı? Takımın başına geldiğinden beri bir maça aynı kadroyla çıkmadı. Kağıdı alıyor, eliyle yırtıyor, üzerine bir şeyler karalıyor, Selçuk'a veriyor. Dünya üzerinde böyle bir şey yok.

Baktığımda Galatasaray; Beşiktaş veya Fenerbahçe kadar takım değil. Takım gibi oynamıyor.
Hadi Fenerbahçe eski takım, bazı taşlar oturmuş. Beşiktaş'a bakıyorsun yeni kurulmuş takım ama Galatasaray'a göre daha takım gibi oynuyor.
Türkiye'de teknik direktörler, futbolcular verdiklerine göre çok fazla para kazanıyor. Türkiye'de futbolcu araba alıyor, onu yapıyor, bunu yapıyor. Bir oyununu oyna ya. Bir gir çık, bir sakatlan! Yok...
Galatasaray takımını iki kişi götürüyor.
Biri kaleci Muslera, diğeri Melo. Aldığını vermek isteyen iki adam var. Biri bana çıkıp, üçüncü ismi söylesin. Söyleyemezsiniz.
Sabri iyi çocuk, hoş çocuk da yani sen 10 senedir inanılmaz paralar yatırıp, hala Sabri'yi oynatıyorsun. Ya Sabri çok iyi futbolcu, ya sen kötü yönetiyorsun!
Sabri'nin yerine daha iyisini bulamadıysan, futbolu bilmiyorsun.
Bu kadar paraları niye futbola yatırıyorsun? Git, Galatasaray yüzünden sinir krizi geçirenlere rehabilitasyon merkezi, ruh sağlığı hastanesi falan yap.

Kulüp 'kurum' bağladı!
Galatasaray'ın bu duruma gelmesinde tek sorumlu vardır. O da baştaki kişi kimse odur. Başkan Ünal Aysal... İyisi de olsa, kötüsü de olsa sorumluluk ondadır. Diyor ya "Kemanınla bana bir ses verebilseydin eğer" diye... Keman iyiyse arka taraf da iyi çalar.
Başkan Ünal Aysal, parayla her şeyi halledebileceğini düşünüyor.
Futbolun duygusallığı var, profesyonelliği var. Var oğlu var!
Kurumsallaşma diye başladı bu yönetim ama Galatasaray kulübü kurum bağladı. Hakikaten kurum oldu bacaları temizleyemiyorlar!
Bugüne kadar hiç Ünal Aysal ile hiç karşı karşıya gelmedim.
Bakıyorum ilk geldiğinde doğruydu.
Ama sonra yolunu şaşırdı, başka taraflara gitmeye başladı.
G.Saray'da bir şeyler oluyor, buna akıl sır ermiyor. Bursa önünde bu sıkıntıların sahaya yansıyan kısmını gördük. Turu geçen kim olur bilemem, onu da G.Saray'ı bu hale getirenler düşünsün.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN