Rakibimiz artık Beşiktaş

Rakibimiz artık Beşiktaş
Cuma 28.03.2014

Sarı kırmızılı camianın önde gelen isimlerinden, Divan Kurulu üyesi Hayri Kozak, "Şampiyonluk yarışından düştük. Artık rakibimiz F.Bahçe değil, Beşiktaş. Ne yapıp edip ikinciliği onlara kaptırmamalı ve Şampiyonlar Ligi'ne katılmalıyız" diye konuştu

G.Saray Divan Kurulu üyesi Hayri Kozak, takımın yaşadığı düşüşte Mancini'nin günahı olmadığını söyledi. Kozak, 360 Spor'a yaptığı açıklamada, "Sayın Aysal harikalar yarattı! Terim'i 24 saatte işinden etti. Mancini için konuşmak yanlış olur. Geldi, neye uğradığını şaşırdı. Gitmesi çözüm olmaz" dedi. Kozak, Devler Ligi'nden elendiklerini, ligde de 11 puan geriye düştüklerini belirterek, " Artık rakibimiz F.Bahçe değil, Beşiktaş. En vahimi de Beşiktaş önümüze geçti. Ne yapıp edip, 2.'liği yakalamalıyız" diye konuştu.

FLORYA'DA ÇARE ALBAYRAK'TIR!
Kozak, Florya'ya yönetici atanmasını da eleştirerek, "Ujfalusi'nin varlığı belli değil. Ben olsam Abdürrahim Albayrak'ı getirirdim. Futbolcularla ilişkileri iyi. Çağırırsanız hemen gelir" dedi. Kozak, 555 milyon lira birikmiş borcu bulunduğunu da iddia etti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN