Çilek mi çile mi?

Çilek mi çile mi?
Cumartesi 29.03.2014

G.Saray'ın yıllık 4 milyon euro sabit ücret ve maç başına da 15 bin euro ödediği Drogba için yaklaşık 500 bin euro da ekstradan harcadığı belirlendi

Sarı-kırmızılı takımda bu sezon ortaya koyduğu performansla tepki çeken ve geleceği tartışılan dünya yıldızı Didier Drogba'nın, G.Saray yönetimine yıllık 500 bin euro'ya varan ekstra maliyeti olduğu ortaya çıktı. Kulübün Fildişi Sahilli yıldıza Hadımköy'de tuttuğu ultra lüks villa için ayda 25 binden yıllık 300 bin euro ev kirası ödediği bildirildi. Evin aylık aidatının ise bin 250 euro olduğu ve bunun da yıllık maliyetinin 15 bin euro olduğu da ifade edildi.

PAHALI SÖZLER
Drogba'nın aracının benzinin de G.Saray tarafından karşılandığı ve aylık ortalama bin euro'dan yıllık ise 12 bin euro'nun kulübün kasasından çıktığı belirtildi. Drogba'nın mali danışmanı ve asistanın maaşlarının da kulüpçe karşılandığı, ikilinin aylık maaşlarının toplamının 8 bin euro'yu bulduğu ve yıllık karşılığının 100 bin euro'ya yaklaştığı bildirildi. G.Saray yönetiminin imza attırmak için Drogba'ya verdiği sözler yüzünden kulübün kasasından yılda yaklaşık 500 bin euro ekstra para çıkıyor. Galatasaray'da sakatlığı bulunan Fildişili yıldız Didier Drogba, dün takımdan ayrı olarak salonda kondisyon ve kuvvet çalışması yaptı. Tecrübeli yıldız, teknik heyet tarafından Torku Konyaspor maçı kadrosuna da alınmadı ve İstanbul'da bırakıldı.
Etiketler Galatasaray, Drogba
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN