Fener'i 4'leriz

Fener'i 4'leriz
Pazar 30.03.2014

En büyük sıkıntılarının 'gol' olduğunu tekrarlayan sarı-kırmızılı hoca "Bakarsınız haftaya Fenerbahçe'ye karşı çıkar, dört gol atarız" dedi

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini, bir deplasman maçından daha kayıpla ayrıldıklarını söylerken, bunu gol becerilerinin zayıf oluşuna bağladı. İtalyan hoca, "Şöyle bir bakıyorum, Karabük'ten sonra bugün burada da gol atamadık. Baktığınız zaman deplasmanda çok ciddi bir gol atamama sıkıntımız var. Ne yazık ki futbolda bu var, oluyor. Şanssız olduğumuzu düşünüyorum. Bunu bir türlü kıramıyoruz, gerekli yerde golü bir türlü atamıyoruz. Burada görev forvet oyuncularına düşüyor, girdikleri pozisyonları gol yapmaları gerekiyor, ancak sonuç ortada" açıklamasını yaptı.

F.Bahçe güçlü takım

Haftaya Türk Telekom Arena Stadı'nda lider Fenerbahçe ile oynayacakları derbi karşılaşmaya da değinen Roberto Mancini, dev karşılaşma için oldukça iddialı konuştu: Fenerbahçe güçlü bir takım. Sahamızda onlara karşı çıkabiliriz, taraftarımızın da desteğiyle onları yenebiliriz. Bir bakarsanız, 4 gol atmışız. Bunu yapabiliriz.

Aptal sorular sormayın
Mancini, basın toplantısında yine gazetecilere çıkıştı. Hakan Balta'nın stoperde oynamasının eleştirilmesi üzerine sinirlenen İtalyan hoca "Son 2-3 aydır Hakan Balta stoperde oynuyor. Bir soru soruyorsak arkasında duralım, elimizde veriler olsun. Gereksiz sorular sormayın. Düşünüp akıllı sorular sorun, aptal sorular sormayın" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN