Lucas bombası

Lucas bombası
Pazar 30.03.2014

Karabük karşısında 89'da Drogba'yı çıkartıp, Ceyhun'u oyuna alarak tepki çeken Mancini, dün de son saniyelerde değişiklik yapmaya çalıştı

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini şaşırtmaya devam ediyor. İtalyan hoca, Torku Konya maçında da herkesi hayretler içinde bırakan bir değişiklik yapmaya kalktı. Karabük ile oynanan ve golsüz devam eden karşılaşmanın 89. dakikasında Drogba'yı çıkartıp, gol atma şansı çok düşük olan Ceyhun'u oyuna sokarak eleştirilerin odağında yer alan Mancini, Torku Konyaspor karşılaşmasında da benzer bir harekette bulundu ancak bu defa hakeme takıldı.

Zamanı kendi eli ile bitirecekti

Mancini'nin şaşkınlık yaratan hareketi uzatma dakikalarında geldi. Hakem Halis Özkahya maça 3 dakika eklerken, İtalyan hoca, 90+3'te oyuna girmesi için Lucas Ontivero'yu dördüncü hakemin yanına gönderdi. Zamanın altın kadar değerli olduğu bir dönemde Mancini'nin değişiklik yapmak istemesi 'Akıl tutulması' olarak değerlendirilirken sürenin dolması ile amacına ulaşamaması ise bir skandaldan dönülmesini sağlamış oldu.
Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN