Yeni çilek Mesut mu?

Yeni çilek Mesut mu?
Çarşamba 04.06.2014 19:07

G.Saray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün'ün, "Bizde çilek mevsimi bitmez" açıklamasının ardından bomba bir transfer planı ortaya çıktı. Sarı kırmızılıların, Mesut Özil’le görüştüğü ve Sneijder ve Muslera'yı satarak Arsenal’in Türk asıllı yıldızını transfer edeceği iddia edildi

Galatasaray'ın eski yöneticisi ve sarı kırmızılı camianın etkin isimlerinden Ahmet Özdoğan, çok çapıcı açıklamalarda bulundu. Radyospor'da Özgür Sancar'ın konuğu olan Ahmet Özdoğan, G.Saray'ın Mesut Özil ile görüşme yaptığı açıkladı.

MESUT YÜZDE YÜZ DOĞRU
Özdoğan, "G.Saray, 5 yabancıyı elden çıkartırsa 2 tane yabancı oyuncu transferi planlıyor. Ben diyorum ki Galatasaray, Sneijder'i ve dünya kupasında finale çıkarsa Muslera'yı da satar. Çok ciddi rakamlar gelir. Bu durumda Galatasaray'ın yöneleceği isim Mesut Özil'dir. Galatasaray'la görüşmeleri yapmıştır. Bu belirli kaynaklarda da yer aldı, yüzde yüz doğrudur. Sneijder'e da çok ciddi bir teklif geldiğine inanıyorum. Özil, gelebilir, Sneijder gidebilir" dedi.

MANCINI BIRAKABİLİR
Mancini'nin de takımdan ayrılabileceğini öne süren Ahmet Özdoğan, "Dünya Kupası'ndan sonra istenilen transferler yapılmazsa Mancini ayrılabilir. Olmazsa olmaz bir liste vermiş. Bu listedekiler alınmazsa, tazminatından feragat edip, ayrılabilir. Mancini'yi ayrıca Avrupa'dan talip olan çok sayıda takım var" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN