Son bomba Gökhan

Son bomba Gökhan
Pazar 08.06.2014

Aldığı ücret nedeniyle Napoli'de mutsuz olan ve ayrılma kararı alan Gökhan İnler, G.Saray'ın transfer listesine girdi. Pazarlıklarda önemli mesafeler kat edildi; İtalyan basını da flaş habere geniş yer verdi

Yabancı kontenjanının 5+3 olarak açıklanmasının ardından yerli isimlere ağırlık veren ve başta Olcan Adın ve Gökhan İnler olmak üzere birçok yıldızı gündemine alan Galatasaray, pazarı iyice genişletti. Gündeme gelen son isim Napoli'nin 30 yaşındaki orta saha oyuncusu Gökhan İnler oldu. İsviçre Milli Takımı ile Dünya Kupası'na gidecek olan Gökhan için Napoli ile pazarlık masasına oturan sarı-kırmızılı yöneticilerin, görüşmelerde önemli mesafe kat ettiği belirtildi.

NAPOLI İKNAYA ÇALIŞILIYOR
FIFA Menajeri Giovanni Leone, Galatasaray'la Napoli'nin Gökhan İnler için görüştüğünü doğruladı. ilsussidiari.net'te çıkan haberde ise Galatasaray'ın Gökhan'da rakipsiz olmadığını, Tottenham gibi güçlü bir rakibi bulunduğunu yazdı. Napoli'de vergiler çıkınca eline yılda net 960 bin euro geçen Gökhan'ın G.Saray'ın 2.5 milyon euro'luk teklifini kabul ettiği öğrenildi. Cimbom, 10 milyon euro isteyen Napoli'yi 6-7 milyon Euro civarında bir bonservis bedeline ikna etmeye çalışıyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN