Web Sürümüne Geç

'Altın' Portakal

'Altın' Portakal
Salı 10.06.2014

Finansal Fair Play ve yabancı kontenjanı nedeniyle zorda olan G.Saray, Dünya Kupası'nda parlaması halinde Sneijder'i satarak kaynak yaratmayı planlıyor

Galatasaray'da gözler Wesley Sneijder'de... Finansal Fair Kuralları nedeniyle UEFA'dan uyarı alan ve TFF'nin 5+3 yabancı uygulaması sonrasında zor durumda olan sarı-kırmızılı kulüp, kadrodaki mevcut yabancı oyuncular içinde en değerli parça olarak gördükleri Sneijder'i satmayı hedefliyor. Hollandalı yıldız 30 yaşına geride bıraktığı için bu sezon satılmaz ise bir daha elden çıkarıp gelir elde etmenin mümkün olmadığını düşünen yönetim, Sneijder'i verip yerine genç bir yıldız alacak. Galatasaray ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Sneijder, Galatasaray'da oynamaktan memnun olduğunu her yerde açıklıyor. Ancak cazip bir teklif gelmesi ve Wesley Sneijder'in gitmek istemesi halinde, operasyon için düğmeye basılacak.

YERİNİN DOLMASI GEREKİYOR
Teknik direktör Mancini'nin de Hollandalı yıldızdan memnun olduğu ancak yerine hücuma dönük bir orta saha ya da forvet alınması durumunda Sneijder'in satışına onay verebileceği öğrenildi.

İDOLÜM MOURİNHO
Öte yandan Hollanda'nın kampında konuşan ve futbolu bırakınca antrenör olmak istediğini belirten Sneijder, "Mourinho'nun harika planları vardı. Gelecekte onun gibi bir antrenör olmak istiyorum" dedi.
Etiketler TFF, Galatasaray, UEFA, Sneijder
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN