Hedefte kim var?

Hedefte kim var?
Çarşamba 11.06.2014 15:04

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Roberto Mancini ile yolların ayrılmasının ardından ilk kez açıklama yaptı...

Roberto Mancini ile sözleşmenin karşılıklı feshedilmesi sonrası sarı kırmızılı kulübün başkanı Ünal Aysal, NTV Spor Haber Müdürü Özgür Buzbaş ile görüştü. Aysal, Mancini'nin 3 yabancı oyuncu transferi yapılmasını talep ettiği, TFF'nin 5+3 kararı ve UEFA'dan gelen ceza nedeniyle bunu kabul etmelerinin zor olduğunu, bu durumun da Mancini'nin transfer ve gelecek planlarını olumsuz etkilediğini belirtti. Aysal ayrıca, tecrübeli teknik adamın taleplerinin gerçekleşmesinin zor olduğunu anlaması sonrası ayrılmak istediğini ifade etti.

İtalyan çalıştırıcının yerine kimin geleceği konusunda ise Aysal "Mancini'nin yerine düşündüğümüz bazı isimler var ama henüz kimseyle görüşmedik. Lucescu olmasını tabii ki isterim fakat Shakhtar'la olan sözleşmeleri var, öncelikle onu halletmesi gerekir. Alman veya Hollanda ekolünden bir isim düşünüyorum" açıklamasını yaptı.

Aysal'ın bu açıklamaları sonrası akıllara ilk olarak Bayern Münih'ten ayrıldıktan sonra inzivaya çekilen Jupp Heynckes'in ismi geldi. Sarı kırmızılı takım taraftarları da sosyal medyada şu sıralar Heynckes ihtimalini tartışıyor...
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN