Mancini bombaladı

Mancini bombaladı
Cuma 13.06.2014

G.Saray ile yolları ayrılan Mancini, ağır konuştu: Yönetim, Eto'o ve Gomis'i almak istedi ancak ben karşı çıktım. Takımı gençleştirmekten yanaydım. Hakan Çalhanoğlu, Laporte, Rhodolfo, Max Meyer ve Gökhan İnler ile temas kurduk. Ama kulüp bunların hiçbirini alamadı

G.Saray'daki sözleşmesi feshedilen Mancini, Tuttomercato'ya çarpıcı açıklamalar yaptı. Ülke basınına konuşan İtalyan hoca, İstanbul'da güzel bir deneyim yaşadığını ve taraftarların muhteşem olduğunu söyledi. Yabancı sınırlaması nedeniyle istedikleri oyuncuları alamadıklarını belirten Mancini, "Bu sınırlama bizi transferde zorluyordu. Hakan Çalhanoğlu'nu istedik. O da Galatasaray'a gelmeye sıcak bakıyordu ancak sonradan vazgeçti. Rhodolfo'ya talip olduk. Juventus da isteyince fiyatı artırdılar. Yönetim Gomis ve Eto'o'yu almak istedi ancak ben takımı gençleştirmekten yanaydım."

BÜYÜK İSİMLERLE İRTİBAT KURDUK AMA...
"Gabbiadini'yi istedik alamadık. Sonrasında D'ambrosio ve Doria'yı almaya çalıştık. Athletic Bilbao'ya Laporte'yi sorduk ancak 39 milyon euro gibi bir cevap aldık. Çift pasaport taşıyan Gökhan İnler'e yöneldik. Schalke'den Max Meyer... Bütün bu büyük isimlerle irtibat kurduk ancak kulüp hiçbirini alamadı" diye konuştu. "Dünyada gidebileceğiniz 12 kulüp var" diyen Mancini, "Türkiye'den gelen teklif sıra dışıydı ve kabul ettim. Şimdi tekliflere bakacağım" dedi.

MOSKOVA YOLCUSU
Öte yandan Mancini'nin kariyerini nerede sürdüreceği hakkında İtalya'dan ilginç bir iddia geldi. Rus kaynaklarına dayandırılan habere göre, Mancini'nin Spartak Moskova ile görüştüğü ileri sürüldü. Lazio ve İngiltere Milli Takımı da Mancini'nin peşinde.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN