Yıldırım ve Uslu'ya dava

Yıldırım ve Uslu'ya dava
Cumartesi 14.06.2014

G.Saray kulüp olarak, koç Ergin Ataman ise şahsen açıklamaları nedeniyle suç duyurusunda bulundular

G.Saray, "Şikeyi Türkiye'ye sokan G.Saray'dır" diyen F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve genel sekreter Mahmut Uslu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Resmi siteden yapılan açıklamada, "G.Saray Kulübü avukatları, dün (önceki gün) yapılan basın toplantısında açık suç unsuru taşıyan konuşmalarla ilgili dosyayı tamamlayarak bugün savcılığa suç duyurusunda bulunuyor" denildi.

6222'DEN EN AĞIR CEZA İSTENDİ
Yıldırım ve Uslu hakkında 6222 sayılı yasada öngörülen en ağır yaptırımların uygulanması talep edildi. Ayrıca G.Saray Liv Hospital'in koçu Ergin Ataman'a yönelik hareketleri nedeniyle de hem kulübün hem de Ataman'ın, ceza ve tazminat davaları açılması için hukuki girişim başlattığı bildirildi.

CAMİASI HESAP SORSUN!
Resmi açıklamada F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a yönelik ağır ifadeler de kullanıldı. İşte sarı-kırmızılı kulübün o sözleri: "Yargıdan başka hiçbir platformda muhatap almayacağımızı vurguladığımız bu kişinin kulübümüzle ilgili hezeyanlarını ise ciddiye almıyoruz. Bizi, içinde debelendiği bataklığa çekemeyecektir. Galatasaray'ın 'Türkiye ve dünyadaki' şanlı tarihi gereken cevabı veriyor. Kendisinden hesap sorması gerekenler varsa, onlar, asırlık bir camianın 'Türkiye ve dünyadaki' itibarını yerle bir ettiği için, kendi kulübü ve camiası olmalıdır."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN