Ayrılık nedeni Burak ve Selçuk

Ayrılık nedeni Burak ve Selçuk
Pazartesi 16.06.2014

Mancini'nin gidişinin perde arkası aralandı. Başkan Aysal; Selçuk ve Burak ile sözleşme uzatınca "Sanırım ben ve planlarım için fikir değişti" diyen Mancini, daha sonra yollarını ayırdı

Galatasaray'da teknik direktör Roberto Mancini'nin ayrılık nedeni ortaya çıktı... İtalyan teknik adamın, başkan Ünal Aysal'ın Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'a sözleşme uzatma teklifi yaptığı gün ipleri kopardığı iddia edildi. Mancini, Selçuk İnan'ın yerine; Hakan ve Meyer'i, Burak Yılmaz'ın yerine ise Gabbiadini'yi ısrarla teklif ettiği belirtildi. Ancak Ünal Aysal'ın Burak ve Selçuk ile sözleşme yenilemek istediğini açıklamasıyla adeta şoke olduğu bildirildi. İtalyan çalıştırıcının, takımı gençleştirmek isterken iki oyuncuyla sözleşme imzalandığını duyurulmasından sonra Aysal'a, "Sanırım ben ve planım hakkındaki fikriniz değişti" dediği ve mesleğine saygı adına görevi bırakmadığı iddia edildi.

MELO-TELLES'İ DE İSTEMEDİ
Roberto Mancini'nin sadece Burak Yılmaz ve Selçuk İnan değil, Brezilyalı orta saha oyuncusu Felipe Melo ile Alex Telles'in yerlerine de oyuncu istediği ortaya çıktı. Tecrübeli çalıştırıcının Felipe Melo'nun yerine Keita veya Essien'i; Telles'in yerine ise Peluso ve D'Ambrosio'nun adını vermesi bardağı taşırdı.

UÇUK RAKAMLARA PATLIYOR
Başkan Ünal Aysal ile Roberto Mancini'nin yaptığı görüşmede başkanın; Chedjou'nun iyi gittiğini söylemesine rağmen Doria, Laporte, Rhodolfo gibi uçuk rakamlara patlayacak oyuncular üzerinde ısrar ettiği bildirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN