ultrAslan'dan sert bildiri

ultrAslan'dan sert bildiri
Çarşamba 18.06.2014

Kulübün maça çıkmama kararı sonrası G.Saray'ın taraftar grubu ultrAslan'dan çok sert bir bildiri geldi

Galatasaray'ın en büyük taraftar grubu ultrAslan'dan yönetimin Fenerbahçe Ülker ile final serisi son maçına çıkmama kararıyla ilgili bir açıklama geldi. ultrAslan, "Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kuruluna, ipleri "Tescilli Şikecilerin" elinde olan KUKLA Basketbol Federasyonuna karşı bugün gösterdikleri DİK DURUŞ için TEŞEKKÜRLER!" şeklinde girerek yayınladığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

MASKELİ BALO ORTAMI
Başşikeci, Küfürbaz ve Provokatör yardımcısının maç sonuçlarını dizayn ettiği gibi Ülker Terör Arena'yı da şiddet odaklı dizayn ettiği bir ortamda takımımızın can güvenliğini tehlikeye atmak şampiyonlukla açıklanamazdı. Kaldı ki futbolda olduğu gibi basketbol federasyonunda da yıllardır sonucunu bildiğimiz tiyatroda, maskeli balo ortamında bu kirli, kokuşmuş düzenin bir parçası olamazdık. Hukukun üstünlüğünün değil üstünlerin hukukunun hüküm sürdüğü; bu kirli, bozuk, çarpıklaşmış sistemi bozmak adına kulübümüzün aldığı kararın sonuna kadar arkasındayız.

HESAPLAŞMA ZAMANI
Bugün Galatasaray sonuna kadar hak ettiği ŞAMPİYONLUĞU değil Türk spor tarihinde BEYAZ bir sayfa açmak için ruhunu, yüreğini ve şerefli tarihini ortaya koymuştur. G.Saray tarih, vizyonu ve misyonu, bugün yönetme kirli ve şaibeli düzeni yıkma ve Türk spor tarihinde beyaz bir sayfa açma görevi vermiştir! Milyonlarca Galatasaray taraftarı bu yolda yürümeye hazırdır. Kamuoyunun takdirine bırakmıyoruz... Hesaplaşmak için yeni başlıyoruz.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN