Son Aslan Olcan

Son Aslan Olcan
Cumartesi 28.06.2014

Ünal Aysal ile İbrahim Hacıosmanoğlu, Olcan transferi için el sıkıştı. Gece yarısı gerçekleşen görüşme sonrası, anlaşma sağlandı, yıldız oyuncu 3 yıllık sözleşmeye imza attı

Galatasaray uzun bir süreden beri transfer etmek istediği Trabzonsporlu Olcan Adın'ı renklerine kattı. Başkan Ünal Aysal dün gece yarısı gerçekleşen operasyonla transferin gözdesi olan yıldızı oyuncuyu sarı-kırmızılı ekibe kazandırdı. Dün öğleden sonra İskoç teknik adam Moyes ile görüşen başkan Aysal ardından İstanbul'da Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile bir araya geldi. Kıran kırana geçen ve uzun pazarlıklara sahne olan görüşmenin ardından 4,5 milyon euro bonservis bedeli ve ismi daha sonra belirlenecek iki oyuncu karşılığında anlaşma sağlandı.

3 YILLIK İMZA ATTI
Başkan Ünal Aysal bu görüşmenin ardından yıldız oyuncu Olcan Adın ve menajeri Fazıl Özdemir ile masaya oturdu. Galatasaray'da oynamaya sıcak bakan Olcan ile yıllık 1,5 milyon euro ve maç başı karşılığında anlaşma sağlandı. Görüşmenin ardından Olcan'ın 3 yıllık ön protokole imza attığı ve transferin bugün resmen açıklanacağı bildirildi. Bu arada daha önce G.Saraylı oyuncular Selçuk İnan ve Burak Yılmaz ile tatil yapan Olcan'a iki oyuncunun sarı- kırmızılı takıma gelmesi için telkinde bulunduğu, transferde bunun de etkili olduğu kaydedildi.

Savaş ÇORLU
Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN