Gaitan teklifi

Gaitan teklifi
Cumartesi 28.06.2014

Menajer Jorge Mendes'in, Sneijder ve Muslera'yı pazarlamak için yetki istediği, 'İsterseniz Gaitan'ı getirebilirim' dediği ileri sürüldü

Galatasaray'da sürpriz transfer iddiası... Ünlü menajer Jorge Mendes'in başkan Ünal Aysal'a Benfica'nın Arjantinli yıldızı Nicolas Gaitan'ı teklif ettiği ileri sürüldü. Portekizli menajerin, Galatasaray'ın satıp, para kazanmayı planladığı Fernando Muslera, Wesley Sneijder, Burak Yılmaz ve Semih Kaya gibi değerli oyuncularını pazarlamak için sarı-kırmızılı kulüpten yetki istediği öğrenildi. Mendes'in Avrupa piyasasındaki ilişkileri sayesinde söz konusu oyunculara cazip bonservis bedeliyle müşteri bulmayı vaat ettiği ve satış halinde pay alacağı dile getirildi.

'FON' İLE HALLEDECEK
Jorge Mendes'in sarı-kırmızılı ekibe Benfica'nın Arjantinli yıldızı Nicolas Gaitan'ı da getirebileceğini söylediği dile getirildi. Ünlü menajer, geçmişte Beşiktaş'a transfer ettiği Hugo Almeida'da olduğu gibi Gaitan'a da FON aracılığıyla sarı-kırmızılı formayı giydirebileceğini belirttiği öğrenildi. Manchester United'ın da gündeminde yer alan Gaitan, 26 yaşında. Portekiz ekibi ile 2016 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Asıl mevkisi sol kanat. Ancak orta saha ve sağ kanatta da forma giyebiliyor. Geçen sezon Portekiz'de 42 maçta 7 gol atıp, 10 asist yaptı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN