Fellaini'yi getirebilirim

Fellaini'yi getirebilirim
Pazar 29.06.2014

Cimbom'un anlaşmaya varıp beklemeye aldığı David Moyes'le başkan Ünal Aysal'ın görüşmesinin detayları ortaya çıktı. Başarı garantisi veren İskoç hocanın, istenirse Fellaini'yi de G.Saray'a getirebileceğini söylediği belirlendi

G.Saray'da başkan Ünal Aysal'ın, otelinde ağırlayıp anlaşmaya vardığı David Moyes'le çok detaylı bir görüşme yaptığı belirlenirken, İskoç hocanın sarı-kırmızılılara büyük vaatlerde bulunduğu ifade edildi. Başarılı olacağından emin olduğunu Aysal'a aktaran Moyes'in, istenirse ManU'dan eski öğrencisi olan Belçika Milli Takımı'nın süper starı Fellaini'yi bile getirebileceğini söylediği ortaya çıktı. İngiliz Daily Mirror, Ünal Aysal ile David Moyes'in görüşmesi ile ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: "İskoç hoca, Didier Drogba'nın yerine o ayarda bir yıldız alınıp alınmayacağını, Wesley Sneijder'in takımda tutulup tutulmayacağını sordu. Ayrıca Manchester United'a götürdüğü Fellaini'yi de G.Saray'a getirebileceğini söyledi." Gazete, not olarak da "ManU macerasında 65 milyon sterlin harcatmıştı" diye yazdı. Bu arada başkan Ünal Aysal'ın ise Erdal Keser'e "Futbolcular enteresan. Hep pohpohlanma veya fırça gerekiyor. Terim 'öğrenci', Mancini ise 'CEO' gibi davrandı, arada kaldılar. İkisini birden yapan, Alman disiplini olan bir hoca lazım" diye dert yandığı öğrenildi.

KUPANIN BİTMESİ BEKLENİYOR

David Moyes ile başkan Ünal Aysal'ın yaptığı görüşmeyi, ismi verilmeyen bir yönetici de İngiliz Metro gazetesine yorumladı. Yönetici şu ifadeleri kullandı: "Başkan ile Moyes, sadece konuştu. Aysal bize, Moyes ile görüştüğünü, G.Saray'ın başına gelmeyi kabul ettiğini ama ana hedefimiz olmadığını söyledi. Onlar sadece fikir alışverişinde bulundu, sadece bu. Biz acele etmiyoruz. Dünya Kupasının sonuna kadar bekleyeceğiz. İlk 2 tercihimiz Löw ve Klinsmann."
Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN