G.Saray'a Hajrovic şoku

G.Saray'a Hajrovic şoku
Pazar 29.06.2014

Sarı-kırmızılılar'ın 2013-2014 sezonu devre arasında Grasshoppers'tan transfer ettiği İzet Hajrovic, FIFA'dan geçici lisans aldı. Bosnalı, Werder Bremen ile anlaşmak üzere

G.Saray'dan parasını zamanında tahsil edemediği gerekçesiyle sözleşmesini tek taraflı fesheden İzet Hajrovıc'i, FIFA haklı buldu. Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği, Bosnalı oyuncunun başka takımda oynayabilmesi için Hajrovıc'e geçici lisans verecek. Izet Hajrovıc'in FIFA'nın bu kararı sonrasında Galatasaray'dan ayrılması kesinlik kazandı. Werder Bremen ile görüştüğü bilinen Bosnalı futbolcunun, Alman kulübüne yakın bir zamanda imza atması bekleniyor.

RİBERY DE KAÇMIŞTI
Sarı-kırmızılı takımın geçen sezon devre arasında Grasshoppers'tan 3.7 milyon euro'ya transfer ettiği Boşnak futbolcu ayrıca sözleşmesindeki gelecek 4 yılda alması gereken 4.6 milyon euro parayı da talep ediyor. Galatasaray, 2004-2005 sezonunun ara transfer döneminde Franck Ribery'yi de Metz'den 2.5 milyon euro karşılığında kadrosuna katmıştı. Ribery, kısa sürede performansıyla lige damga vurmuştu. Marsilya, yıldız futbolcuyu transfer etmek için G.Saray'a 7 milyon euro önermişti. Ancak Fransız oyuncu, 100 bin dolar'lık alacağı zamanında ödenmeyince sözleşmesini tek taraflı fesh etmiş ve bedelsiz olarak gitmişti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN