Web Sürümüne Geç

  Aslan bombaları patlatıyor

  Aslan bombaları patlatıyor
  Pazar 30.06.2014

  Transferde Mevlüt Erdinç'ten sonra Olcan Adın için de son detaylar görüşülecek. İki yıldız için KAP'a bildirim bekleniyor

  Teknik direktör Roberto Mancini'nin ani bir kararla görevden ayrılmasının ardından önceliğini hoca arayışına veren ve transferde de bu yüzden geç kalan Galatasaray düğmeye basıyor. Sarıkırmızılı kulübün bu hafta Olcan Adın ve Mevlüt Erdinç'in transferlerini Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirmesi bekleniyor. Uzun süredir görüşülen iki oyuncunun kulüpleri Trabzonspor ve Saint Etienne ile arada ufak pürüzler kaldı. Trabzonspor'a son olarak 4.5 milyon euro+1 futbolcu öneren başkan Ünal Aysal, transferi açıklamak için bordo-mavili yönetimden onay bekliyor. Mevlüt için de Saint Etienne'e yapılan teklifin yükseltildiği öğrenildi.

  BAŞKAN 'HIZLANDIRIN' DEDi
  Fransız kulübü ile de anlaşma aşamasına yaklaşıldığı ifade ediliyor. Yönetim, Olcan Adın ve Mevlüt Erdinç'in kendileriyle her konuda anlaştı. Teknik direktör konusunun da bu hafta sonuna kadar çözüme kavuşturulacağı öğrenildi. 7 Temmuz'da sezonu açacak olmaları nedeniyle görüşmelere hız verilmesini isteyen başkan Ünal Aysal'ın en geç hafta sonuna kadar yeni hocalarını Florya'ya getirmek istediği gelen haberler arasında. Hedeflenen sürede yeni hocanın belirlenmemesi durumunda ise sezon açılışında takımın başında Erdal Keser olacak. Hoca gelene kadar takıma antrenmanları Keser yaptıracak.

  SAVAŞ ÇORLU

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN