Aslan Mevlüt

Aslan Mevlüt
Pazartesi 30.06.2014

Cimbom, St.Etienne'in Türk yıldızı Mevlüt Erdinç'i F.Bahçe'ye kaptırmadı. Fransız medyasında yer alan haberlere göre, golcü futbolcuyla el sıkışan G.Saray, Fransız kulübüyle de anlaşmak üzere

G.Saray, uzun süredir peşinde olduğu Mevlüt Erdinç konusunda bitirici hamleyi yaptı ve bu oyuncuyla anlaştı. Fransız BFM TV ile RMC radyosu tarafından 'son dakika' ibaresiyle duyurulan haberlere göre, 27 yaşındaki golcü Galatasaray'ın 3 yıllık sözleşme teklifini kabul etti. Cimbom'un, Mevlüt'ün kulübü St. Etienne ile görüşmeleri sürdürdüğü ve tarafların anlaşmay çok yakın olduğu bildirildi. Sarı-kırmızılı kulüp, gurbetçi futbolcuyu bu hafta içinde İstanbul'a getirmeyi planlıyor.

G.SARAY PATENTLİ 'TÜRK TANKI'
Geçen sezon St. Etienne formasıyla 32 maçta 12 gol kaydeden Mevlüt'ün transferi Galatasaray taraftarı arasında farklı yorumlara neden oldu. Bazı taraftarlar, Mevlüt'ün iyi bir transfer olmadığı görüşünü savunurken bazıları ise "Mevlüt, Türk golcüler arasında en iyi seçeneklerden biri. Takıma büyük yararı olacaktır. Ayrıca onu alarak Fenerbahçe'ye de transfer golü atmış olduk" yorumunu yaptı. "Türk tankı" lakaplı Mevlüt geçtiğimiz günlerde Galatasaray Adası'nda görülmüştü.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN