Hajrovic faturası kime kesilecek?

Hajrovic faturası kime kesilecek?
Pazartesi 30.06.2014

Muhalif isimler, yönetimi ve Ünal Aysal'ı suçlarken, başkan ise Hajrovic'in serbest kalmasında ihmali olanları arıyor. Sonuçta Aslan'ı 400 bin euro'luk borç için 9 milyon euro'luk muhtemel zarar bekliyor

Galatasaray'da Hajrovic'in parasını zamanında alamaması neticesinde sözleşmesini feshetmesi ardından da FIFA'ya başvurup geçici lisans alması sarıkırmızılı kulüpte bomba etkisi yaratırken; eleştiri okları yönetime döndü. Camiada muhalif isimler, oyuncunun parasının ödenmemesi ve bedava transfer hakkı doğması için yönetimi suçluyor. 3.7 milyon euro ödenerek Grasshoppers'tan alınan Hajrovic'in sadece yarım sezon forma giymesi ve ayrıca 4.6 milyon euro fesih tazminat davası açması, eleştiriler karşısında başkan Ünal Aysal ve yönetimini savunmasız hale getiriyor.

Ünal Aysal cebinden ödesin
G.Saray eski yöneticilerinden Ahmet Özdoğan 400 bin euro ödenmediği için kulübün 9 milyon euro zarara uğrayabileceğinin altını çizerek "Başkanın bundan haberi yok muydu? Bu parayı kim ödeyecek! Bu fatura Aysal'a kesilmeli" derken; başkan Ünal Aysal da bu işte ihmali olanları bulmak için harekete geçti. Futbolcunun kulübe ihtarname yollamasına rağmen parasının ödenmemesi (10 gün içinde) başkan Aysal'ı çileden çıkardı. Yani kulüpte muhalifler başkanı, Aysal da olayın sorumlularını suçluyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN