Genç ve idealist

Genç ve idealist
Pazar 30.11.2014

"Hamza hocaya kesinlikle çok güveniyoruz. Genç ve idealist bir teknik adam. Bu nedenle, kendisi için öyle ihtişamlı bir imza törenine gerek yok. Mali kongre ise çok zorlu geçecek"

G.Saray Başkanı Duyun Yarsuvat, Gaziantep maçı öncesi medya ile sohbet ederken, birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Yarsuvat'ın o sözleri: "Hamza hoca, bizim için çok iyi olacak. Kendisine kesinlikle çok güveniyoruz. Genç ve idealist bir teknik adam. Bu nedenle de öyle ihtişamlı bir imza törenine gerek yok.

Sözleşmesini inceledim
Cesare Prandelli'nin sözleşmesini bir hukukçu olarak tabii ki inceledim. Kabul etmek gerekir ki, uzlaşı olmadan anlaşmak kolay değil. İnsanlar konuşarak anlaşır. Biz de Prandelli ile uzun uzun konuşacağız ki, ben de kendisiyle bunu zaten gerçekleştirdim.

Kongre çok zorlu geçecek
Gelecek hafta yapılacak olan Olağanüstü Mali Kongrenin, son derece çetin geçeceğini gayet iyi biliyorum. Öyle de olması gerekiyor. Gayet heyecanlı bir atmosferde cereyan edecektir. Galatasaraylılar'ı, tüm konularda en doğru şekilde bilgilendirerek, o şekilde karar vermelerini beklememiz gerekiyor."

Bİleti 'ucuz' diye aldım!
Duygun Yarsuvat, G.Antep'e gelişiyle ilgili espri de yaparak "Business ya da ekonomi sınıfında uçmanın benim için bir önemi yok. Size espri yapayım; bileti 'ucuz' diye aldım" ifadesini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN