Başkan aranıyor

Başkan aranıyor
Çarşamba 29.04.2015

Adnan Öztürk sağlık sorunu nedeniyle katılmıyor. Liste oluşturamayan Turgay Kıran ve Mustafa Cengiz'in ise son anda çekilmesi bekleniyor. Dursun Özbek ile Ahmet Özdoğan, başkanlık için zorlu bir yarışa girecek

Galatasaray'da, yeni dönem için başkanlığa aday olacak isimlerin, listelerini yarın saat 17.00'ye kadar Divan Kurulu Başkanlığı'na vermeleri gerekiyor. Adaylardan Adnan Öztürk, sağlık sorunları nedeniyle seçime girmeyeceğini daha önce bildirdi. Turgay Kıran ile Mustafa Cengiz'in ise henüz listelerini oluşturamadıkları için, çekildiklerini son gün açıklamaları bekleniyor.

Üyeler adayları beğenmedi
Bir sürpriz olmazsa, başkanlık için Dursun Özbek ile Ahmet Özdoğan ikilisi kongrede zorlu bir yarışa girecek. Ancak üyelerin bir bölümü, bu iki ismi de Galatasaray başkanlığı için yeterli olmadığı görüşünde birleşiyor. Üyelerin, kulübün ağırlığını taşıyacak, daha güçlü bir ismin son anda aday olmasını bekliyor. Bu arada Cimbom'un yarın Arena'da Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde oynayacağı karşılaşma nedeniyle, adayların erken bir saatte listelerini divana vermeleri bekleniyor.

Yasaman sürprizi mi?
Sarı-Kırmızılı kulüpte başkanlık için sürpriz bir aday çıkma ihtimalinin belirdiği öne sürüldü. Galatasaray'da hayen Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Hamdi Yasaman'ın, son anda başkanlığa adaylığını koyabileceği, bunun için el altından çalıştığı iddia edildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN