Orta saha çöktü

Orta saha çöktü
Çarşamba 29.04.2015

Başarılı çalıştırıcı, her ihtimale karşı yarın oynanacak kupa maçında Melo'yu yedek bırakıp Yekta Kurtuluş ve Dzemaili'yi deneyecek

Galatasaray ara vermeden Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanacak Sivasspor maçı hazırlıklarını sürdürürken, teknik heyeti daha çok hafta sonunda oynanacak Akhisar maçı düşündürüyor. Felipe Melo'nun sarı kart cezalısı olması, sakatlığı bulunan Hamit Altıntop'un da durumunun belirsizliğini koruması orta sahada oynayacak isim konusunda teknik heyeti zorluyor. Sakatl ığı süren Hamit Altıntop'un tedavisine tam gaz devam ediliyor. Deneyimli oyuncu, Sivasspor karşılaşmasında forma giyemeyecek. Fakat pazartesi günü deplasmanda oynanacak Akhisar mücadelesine yetiştirilmesi için yoğun çaba harcanıyor.

Akhisar'a hazırlan
Gaziante p maçında cezalı duruma düşen Melo'nun forma giyemeyeceği maçta orta sahada Hamit'e ihtiyaç duyan Hamzaoğlu, tecrübeli futbolcu ile bir araya gelerek kendisini bu maça kadar hazırlamasını istedi. Doktorlara da başarılı oyuncunun tedavisinin hızlandırılması talimatı verildi.Öte yandan Hamzaoğlu, Hamit'in yetişmeme ihtimalini de göz önünde bulundurarak alternatif arayışlarına başladı. Başarılı çalıştırıcı, Felipe Melo'yu Sivasspor maçında yedek bırakacak olan Hamza Hamzaoğlu, Yekta Kurtuluş veya Blerim Dzemaili'yi sahaya sürecek ve performanslarını görecek. Galatasaray'da diğer bir sorun ise Trabzon maçında Chedjou'nun cezalı duruma düşmesi... 10 hafta sonra ilk kez kalesini kapatan Cimbom'da Chedjou'nun yerine sakatlığı tamamen geçen Semih'in forma şansı bulması bekleniyor. Hamzaoğlu, Semih'i de kupa maçında deneyip kararını verecek.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA