Web Sürümüne Geç

  Erdoğan'dan Aslan'a tebrik

  Erdoğan'dan Aslan'a tebrik
  01 Haziran 2015, Pazartesi Güncelleme: 02:09

  "Galatasaray'ı tebrik ediyorum. Yeni başkanı aradım, Hamza hocayı da aradım. Hamza'yı özellikle çok severim. Yerli teknik adamları her zaman desteklerim"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT'de katıldığı canlı yayında Galatasaray'ın şampiyonluğu hakkında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Öncelikle Galatasaray'ı tebrik ediyorum. Çünkü öyle veya böyle şampiyon oldu. 4. yıldızı takmayı başardı. Yeni başkanlarını aradım. Hamza hocayı da aradım tebrik ettim. Hamza'yı özellikle çok severim. Yerli hocaları her zaman destekliyorum. Hamza Bey'in ne kadar para alıp takımı şampiyon yaptığı ortada. Galatasaray'ı şampiyon yapmasıyla, kulübün kasasına girecek para da ortada. Tüm Galatasaray camiasına hayırlı olsun'" dedi.

  Sorunlar ortadan kalkmalı
  Cumhurbaşkanı
  Erdoğan ayrıca fair-play çağrısında bulundu. Erdoğan, "Bir Fenerbahçeli olarak dört büyükler arasında fair-play anlayışının lafta kalmamasını, yaşama geçmesini temenni ediyorum. Türkiye'ye artık bunlar yakışmıyor. Bayanlar da maça gidiyor. Ağızlardan çıkan bazı şeyler hiç şık değil. Sorunların bir an önce çözülmesini temenni ediyorum" diye konuştu.
  Etiketler Türkiye, Galatasaray
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN