Kaptanlık kanayan yaram!

Kaptanlık kanayan yaram!
Pazartesi 01.06.2015

Sezon başında kadro dışı kalmışken, Hamzaoğlu ile adeta yeniden parlayan Sabri, "Kaptanlığın alınması beni çok üzdü. Sözleşme uzatma teklifi almadım ama hayalim futbolu Galatasaray'da bırakmak" dedi

Galatasaray'ın eski kaptanı Sabri Sarıoğlu, içini FOTOMAÇ'a döktü. Sezon başında neden kadro dışı bırakıldığını hala anlayamadığını vurgulayan Sabri, "Mancini ile hiç sorun yaşamadım, yazılanlar doğru değildi. Sadece 2-3 kere fikir ayrılığı yaşadık, konuşup anlaştık. Top falan fırlatmadım kendisine... Kaptanlığın düşürülmesi konusu içimde kanayan yara... Hamza hoca ile geldiğinde konuştum. 'Şu an için bir değişiklik doğru değil, düzen var. Bu görevi arka plandan yürütüyorum, sıkıntı olmaz' dedim. Yeni sezonda bu konuyu konuşuruz diyerek kapattık. Sözleşme uzatma konusunda henüz bir teklif almadım. Hayalim G.Saray'da futbolu bırakmak" dedi.

YENİDEN DOĞMUŞ GİBİYDİM
Dokuz hafta kadro dışı kaldıktan sonra takıma çağırılmasını "Yeniden doğmuş gibiydim" diye yorumlayan Sabri, "Kasımpaşa maçını unutamıyorum. 2-0'dan 3-2 almıştık" ifadelerini kullandı. İnsanların kendisini yaşlı gördüğünü de dile getiren Sabri Sarıoğlu, "2-3 ay önce Boliç ile karşılaştım. Hatrımı sordu ve 'Ne zaman bırakıyorsun?' dedi. Çok şaşırdım... 'Daha dur, yaşım 30! 31'e bile girmedim' dedim. Küçük yaşta başlayınca beni sanırım 36-37 yaşında sanıyorlar" şeklinde konuştu.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN