"2 gündür üzüntüden uyuyamıyorum"

"2 gündür üzüntüden uyuyamıyorum"
Salı 02.06.2015 00:00

Bursaspor ile Galatasaray arasında yarın Bursa'da oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finali öncesinde her iki takımın teknik direktörleri ve oyuncuları basın toplantısı düzenlediler.

Sarı kırmızılı ekibin teknik patronu Hamza Hamzaoğlu, Albayrak ve Dürüst'ün şampiyonluk kutlamaları sırasında podyuma inmemesi ve daha sonra kırgınlık yaşamaları hakkında da yorumlarda bulundu: Gaflete düştüm. Gece gündüz emek verdiler.... Kendimi eleştiriyorum, iki gündür üzüntüden uyumuyorum.

Hamza Hamzaoğlu şu ifadeleri kullandı:
"Hem Şenol Hoca hem oyuncuları ortaya koydukları iyi futboldan, zevkli mücadelelerinden dolayı tebrik ederim. Her iki takımda kupayı istiyor. Kupayla yatıp kupayla kalkıyoruz.

İki takımda mücadeleyi ön planda tutan takımlar. Yarın da inanıyorumki sahada sadece kazanmaya çalışan iki ekip olacak. Birimiz kazancağız. Her şeyden önce futbolun kazanmasını istiyorum. Her iki takımın taraftarı da takımlarını desteleyecek. Güzel bir maç olsun. Her iki takıma da başarılar diliyorum.

"2 GÜNDÜR ÜZÜNTÜDEN UYUMUYORUM"

Yönetim olarak birlikte aldıkları bir karar vardı. Bizim aklımızda onları da, Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ı törenin bir aşamasında onere etmek vardı. En azından bu aklımda vardı. Fakat oradaki atmosfere kaptırdık kendimizi. İşler istediğimizin dışında cereyan edince de takım tur atmaya başladı. Aklımıza geldiği anda kenara koştum; onlalarla resim çektirelim, coşkuyu beraber yaşayalım dedim. Ama terk etmişler. Üzüldüm. Kendileriyle konuşuyoruz, dün de konuştum. Onlar açısından bir sıkıntı yok. 'Yönetim kararı' dediler. Kendi adıma üzüldüm. Gaflete düştüm; gece gündüz emek verdiler. Kendimi eleştiriyorum. İki gündür üzüntüden uyumuyorum. 'Sen rahat ol' diye telkin ediyorlar.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN