Hiç bu kadar üzülmedim

Hiç bu kadar üzülmedim
Salı 02.06.2015

"Şampiyonlukta futbolcular kadar Abdurrahim Bey ve Ali Bey'in de çok emeği var. Onların da bu kutlamada olmasını isterdim. Uzun zamandır Galatasaray'dayım ama hiç bu kadar üzülmedim"

Galatasaray'ın şampiyonluğunun mimarlarından birisi olan Felipe Melo, kutlamalar sırasında büyük üzüntü yaşadığını açıkladı. Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ın şampiyonlukta büyük payı olduğunu kaydeden ve kutlamalara çağrılmamasına anlam veremediğini ifade eden Melo, "Uzun zamandır Galatasaray'dayım ama hiç bu kadar üzülmedim. Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst çok önemli iki kişi. Benden, Muslera'dan daha önemli şeyler yaşadılar. Futbolcuların emeği kadar Abdurrahim Bey ve Ali Bey'in de çok emeği vardır. Onların da kutlamada olmasını isterdim. Kim suçlu, kim organize etti bilmiyorum ama kim yaptıysa, bu beni inanılmaz üzdü" ifadelerini kullandı. Albayrak ve Dürüst'ün Galatasaray'a ihtiyacı olmadığını dile getiren Melo şöyle devam etti: "Beni buraya getirdiler ve bu iki insanın çok desteğini gördüm. Futbolcuların ödemelerini Abdurrahim Bey cebinden yaptı, soyunma odasına gelip üzgün anlarımızda o bizimle konuştu. Hem maddi hem de manevi anlamda hep yanımızdaydı. Hem Ali Bey hem de Abdurrahim Bey bizimle olup, bu başarıyı kutlamalıydılar."

Kimse bana karışamaz
Brezilyalı yıldız, sosyal medyada hem Galatasaray'ı hem de takım arkadaşlarını takibi bırakıp, İnter'i çalıştıran eski hocası Mancini'yi takipte tutmasıyla ilgili de sert ifadeler kullandı: "Özel hayatım kimseyi ilgilendirmez. İstediğimi takip ederim, istemediğimi etmem. Özel hayatıma kimse karışamaz. Saygı duyulmalı." NTV'ye konuşan Felipe Melo, İnter'le ilgili soruya ise, "Menajerim, gazetelerdeki haberleri iletiyor ama sadece gazete haberi olarak. Bir teklif yok. Galatasaray ile sözleşmem var ancak ben de geleceğimi düşünmek zorundayım" diye yanıt verdi.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN