Melo ve ailesine taciz!

Melo ve ailesine taciz!
Salı 02.06.2015 18:27

Felipe Melo’nun temsilcisi Ümit Akbulut, taraftarların tacizde bulunmak için sarı kırmızılı oyuncunun evine gittiğini açıkladı. Akbulut, ayrılık iddiaları için de, "Ne yalan söyleyeyim ayrılık da olabilir tabii ki” dedi

Galatasaraylı Felipe Melo'nun danışmanı ve temsilcisi Ümit Akbulut, Brezilyalı oyuncunun Galatasaray'daki geleceği hakkında bomba açıklamalar yaptı. Radyospor'da konuşan Akbulut, Melo'nun evine taraftarların tacizde bulunmak için geldiklerini, kendisini kandırmak isteyenlerin de olduğunu söyledi. Akbulut, Melo'nun çarpıcı Fenerbahçe itirafını da anlattı, bu şartlarda ayrılığın da artık seçenekler arasında olduğunu ifade etti.

"Kimse bu kadar aptal değil"
Öncelikle Melo'nun son dönemde sıkça tartışılan sosyal medya hesabını kendisinin yönettiğini, ve anlaşmalarının bunu kapsamadığını ifade eden Akbulut, "Melo sosyal medyayı iyi kullanıyor, Brezilya'da normal olan ancak Türkiye'ye ters şeyler de yapıyor ama bunları seviyor Brezilyalılar. Bunlar Galatasaray'a karşı yapılmış şeyler değil. Melo kadar sosyal medyaya fotoğraf yükleyen futbolcu yok. Galatasaray'ı bu kadar yaşayan 6 senedir sadece Melo'yu gördüm. Melo kişiliği ilgili şeyler yapıyor ama bir futbolcu bir ülkede mutsuzsa gitmesi kadar da normal bir şey olamaz. Galatasaray'ı twitter'da takip etmeyi bırakması vs. konuları var, kimse bu kadar aptal değil! Bunun ayrılmayla alakası olduğunu düşünmüyorum" dedi.

"Ne yalan söyleyeyim..."
Kendisinin instagramda paylaştığı pitbull fotoğrafı sonrasında Brezilyalı yıldıza veda gönderdiği ve "Melo maalesef gidebilir" dediği iddiasına da değinen Akbulut; "Ben sadece hiçbir şey belli değil dedim. Ama ne yalan söyleyeyim ayrılık da olabilir tabii ki" ifadelerini kullandı.

"Ayrılmak istemiyor, ama.."
Melo'ya sadece Inter'den değil başka takımlardan da teklifler olduğunu kaydeden Akbulut, "En büyük teklifi yapan Melo'yu alacak. Futbolcunun da geleceğini düşünmesi gerektiği bir gerçek. Ama ayrılmak istemiyor burada çok mutlu ama son aylarda olan bazı gelişmelerden sonra kafasında farklı düşünceler oluştu" dedi.

Melo ve ailesine tehdit iddiası!
Melo'nun tehdit altında olduğunu ifade eden Akbulut, çarpıcı iddialarda bulunarak şunları söyledi; "Düşünün, başka bir ülkedesiniz ve haftada 1-2 kere çocuklarınıza tehdit geliyor, başka taraftarlar kapınıza geliyor ve protesto ediyor, siz ne düşünürsünüz? Ben bir gece korumaları evin önüne çağırdığımı biliyorum. 4 ay önce böyle bir olay oldu, ayrıca başka şeyler de var ama söylemek istemiyorum. Bu olaylar kapandı ama Melo çok üzüldü. Melo ailesini düşünüyor, şimdi çocukları okula özel araçla gidiyor" dedi.

Kandırmak isteyenler olmuş
Melo'yu kandırmak isteyenlerin de olduğunu ifade eden Akbulut; "Bazı yönlendirmek ve faydalanmak isteyen çıkarcılar da oldu, bu da üzüyor insanı. Yabancı bir ülkede bunları kaldırmak kolay değil. Yapmak istediği bir yatırım konusunda kandırmak isteyenler vardı ama son anda vazgeçirdik" iddiasında bulundu.

"Fenerbahçe Stadı'nda kontrolümü kaybedebilirim"
Melo'nun Fenerbahçe taraftarının tepkisi ve medyada hedef alınmasından da rahatsız olduğunu kaydeden Akbulut, "Melo bana, 'Fenerbahçe Stadı'nda bana o kadar çok hakaret ve küfür ediliyor ki, oraya gittiğimde bana yakışmayacak şeyler yapabileceğimden endişe ediyorum. Kontrolümü kaybedebilirim' diyor. Ayrıca televizyonlarda hedef gösterilmesinden dolayı da sıkıldığını bana iletiyor" açıklamalarında bulundu.

"Evinde çatal bıçağı bile sarı kırmızı"
Felipe Melo'nun Galatasaray ile yatıp Galatasaray ile kalktığını söyleyen Akbulut, "Galatasaray'ı o kadar çok seviyor ki, gönülden karar verse gitme olasılığı sıfır. Evinde çatal bıçağı bile sarı kırmızı, her şeyi Galatasaray amblemi. Ama bu şartlarda gitme olasılığı da var ve bir çok takım onu istiyor" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN