Başka hesabı olanlarla işimiz yok!

Başka hesabı olanlarla işimiz yok!
Çarşamba 03.06.2015

Başkan Dursun Özbek'ten tartışmaları alevlendirecek açıklama: "Tek düşüncem Galatasaray'a hizmet etmek. Başka ajandası olanlarla işimiz yok. Hiçbir şeyden kaçmam. Herkes gelsin ama hesabı olanlar gelmesin. Sneijder'in menajeriyle henüz görüşmedik"

Galatasaray'ın yeni başkanı Dursun Özbek, yeni dönemde Florya'da yoğun mesai harcayacağını ve sarı-kırmızılı ekibi düzlüğe çıkarmak için her şeyi yapacaklarını söyledi. Galatasaray camiası şampiyonluk kutlamalarının ardından Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ın istifalarıyla sarsılırken yeni başkan Dursun Özbek yeni dönemde şahin bir politika izleyeceğinin sinyallerini verdi. Türkiye'nin bir numaralı spor gazetesi FOTOMAÇ'a özel açıklamalarda bulunan Özbek, diğer başkanların aksine futbol şubesiyle bizzat ilgileneceğini açıkladı. Bu konuda kesin konuşan Özbek, "Futbolun başında ben olacağım. Bunu yönetimde konuşacağım. Tek düşüncem Galatasaray... Biz, Galatasaray'a hizmet için geliyoruz. Bizimle çalışmak isteyen hizmet odaklı olmalı... Galatasaray'a hizmet edecekse herkesle çalışırım. Ancak başka ajandası olanlar ile işimiz yok. Hiçbir şeyden kaçmam. Herkes gelsin ama hesabı olanlar gelmesin" ifadesini kullandı.

Mazbataları alalım
Yarın Divan Kurulu'ndan mazbatasını alacak ve resmen göreve başlayacak olan Özbek, ardından görev dağılımı yapıp çalışmalar için kolları sıvayacaklarını ifade etti. Özellikle transfer konusunda çok dikkatli davranacaklarını kaydeden Galatasaray Başkanı, Sneijder'in menajeriyle görüştükleri yolundaki haberlere de açıklık getirdi. Özbek şöyle konuştu: "Henüz kimseyle görüşmedik. Yönetim olarak ilk toplantımızı yapalım; hepsine bakacağız ama Sneijder'in menajerini çağırdığımız ve görüştüğümüz doğru değil. Mazbataları alalım ilk toplantımızı yapalım ondan sonra Sneijder ve diğer futbolcuların durumlarını gözden geçireceğiz."

SAVAŞ ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN