Gökhan Zan veda etti

Gökhan Zan veda etti
Çarşamba 03.06.2015 18:25

Galatasaray'da tecrübeli defans oyuncusu Gökhan Zan, sarı kırmızılı kulübe veda etti. Instagram hesabından bir mesaj paylaşan Gökhan, "Bu arma kutsaldır nasip olmaz herkese. Bir damla terimize karşılık varsa bir hakkımız, emeğimiz helal olsun" dedi

Bu sezon kadro dışı bırakılan ve sezon sonu sözleşmesi sona eren Gökhan Zan ile masaya oturmayan Galatasaray Kulübü, tecrübeli defans oyuncusuyla yollarını ayırdı. Gökhan Zan, sarı-kırmızılı takıma veda ettiğini Instagram hesabından duyurdu ve şu mesajı yayınladı:

"Acısıyla, tatlısıyla... Kimi zaman yağmuru, kimi zaman çamuruyla... Çoğu zaman zaferleriyle, bazen hüzünlerde... Ama hep şeref ve gururla. O şanlı forma yüreğimizde asılı kalacak her daim onurla. Hiç bir zaman unutmadık, unutmayız. Bu arma kutsaldır nasip olmaz herkese. Belki bugün sahada veda olsa da, kalbimde asla. yanımda benimle birlikte yürüyen, camiada bana destek olan, tribünde büyük taraftarıyla her Galatasaraylı hakkını helal etsin. Bir damla terimize karşılık varsa bir hakkımız, emeğimiz helal olsun."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN