Web Sürümüne Geç

  Hayal gerçek oldu

  Hayal gerçek oldu
  04 Haziran 2015, Perşembe Güncelleme: 01:44

  "Bu hayali kurduk, kurmasaydık ulaşamazdık" diyen Hamza Hamzaoğlu: Bu kupa oyuncularıma analarının ak sütü gibi helâldir. Hepsini tebrik ediyorum

  Galatasaray'ın kupalara ambargo koyan teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, maç sonrası sezonu bir kupayla daha kapatmanın gururu içindeydi. Bu başarıları elde etmek için çok çalıştıklarını söyleyen Hamzaoğlu, bir hayal kurup bunu gerçekleştirdiklerini belirtti. Sarı-kırmızılı teknik adam şöyle konuştu: "Bu hayali kurduk, kurmasak ulaşamazdık. İstediğimiz gibi başlayamadık, Bursa iyi başladı. Maça adapte olmakta zorlandık. Bunu bekliyorduk da... Birkaç gündür şampiyonluğun havasından kurtulmak istiyoruz. Oyuncularımı tekrar toparlamak zor oldu. Ama neler yapabileceğimizi bir kez daha gösterdik."

  BAŞTA BURAK VE SİNAN
  Hamzaoğlu, başta Burak ve Sinan olmak üzere tük oyuncularını tebrik ederek şu ifadeleri kullandı: "Burak'ı ve Sinan'ı ayrıca tebrik ediyorum. Ama bütün oyuncularımı, bugüne kadar kupada bir damla kadar terini akıtmış bütün oyuncularımı tebrik ediyorum. Bu kupa onlara analarının ak sütü gibi helâldir."
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN