Hayal gerçek oldu

Hayal gerçek oldu
Perşembe 04.06.2015

"Bu hayali kurduk, kurmasaydık ulaşamazdık" diyen Hamza Hamzaoğlu: Bu kupa oyuncularıma analarının ak sütü gibi helâldir. Hepsini tebrik ediyorum

Galatasaray'ın kupalara ambargo koyan teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, maç sonrası sezonu bir kupayla daha kapatmanın gururu içindeydi. Bu başarıları elde etmek için çok çalıştıklarını söyleyen Hamzaoğlu, bir hayal kurup bunu gerçekleştirdiklerini belirtti. Sarı-kırmızılı teknik adam şöyle konuştu: "Bu hayali kurduk, kurmasak ulaşamazdık. İstediğimiz gibi başlayamadık, Bursa iyi başladı. Maça adapte olmakta zorlandık. Bunu bekliyorduk da... Birkaç gündür şampiyonluğun havasından kurtulmak istiyoruz. Oyuncularımı tekrar toparlamak zor oldu. Ama neler yapabileceğimizi bir kez daha gösterdik."

BAŞTA BURAK VE SİNAN
Hamzaoğlu, başta Burak ve Sinan olmak üzere tük oyuncularını tebrik ederek şu ifadeleri kullandı: "Burak'ı ve Sinan'ı ayrıca tebrik ediyorum. Ama bütün oyuncularımı, bugüne kadar kupada bir damla kadar terini akıtmış bütün oyuncularımı tebrik ediyorum. Bu kupa onlara analarının ak sütü gibi helâldir."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN