Adım adım G.Saray'a

Adım adım G.Saray'a
Cuma 05.06.2015

İtalyan La Gazzetta Dello Sport, Alman yıldızın menajerinin İstanbul'a geldiğini ve üç yıllık anlaşma konusunda prensipte anlaştığını yazdı

Galatasaray'ın her daim istediği oyuncular arasında yer alan Lukas Podolski, bu sezon sarı-kırmızılı formayı giyecek gibi görünüyor. Sezonu İnter'de tamamlayan ve yeniden Arsenal'e dönen ancak kendisine takım arayan Alman futbolcunun, Galatasaray ile söz kestiği bildirildi. İtalya'nın La Gazzetta Dello Sport gazetesi, gündemdeki transferle ilgili detayları paylaşırken İnter'de kiralık olarak forma giyen Podolski'nin menajerinin İstanbul'a gittiğini ve Galatasaraylı yöneticilerle bir araya geldiğini yazdı. Haberde iki tarafın 3 yıllık sözleşme konusunda prensipte el sıkıştıkları ve önümüzdeki günlerde resmi imzaların atılacağı belirtildi.

W. BREMEN VAZGEÇTİ
Lukas Podolski konusunda Galatasaraylıları heyecanlandıracak bir açıklama da Almanya'dan geldi. Poldi'nin adının anıldığı diğer ekip olan Werder Bremen genel menajeri Thomas Eichin, La Bild'e yaptığı açıklamada, "Lukas büyük bir oyuncu. Fakat bizim kimseyi kandırmamıza gerek yok. Onu almak bizim için gerçek dışı" sözlerini kullandı.

SNEİJDER'LE SÜPER OLUR
Arsenal'in izleme ekibinde görev yapan Ayhan Tumani, Podolski'nin Galatasaray'a her zaman sıcak baktığını söyledi. "Yeni ufuklara yelken açmak istiyor. Ben yeni adresinin Galatasaray olacağını düşünüyorum" diyen Tumani, Alman yıldızın, Sneijder ile iyi bir ikili olacağını kaydetti. Tumani, "Bence birbirlerini tamamlar ve süper bir ikili olurlar" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN