Yıldız yağacak

Yıldız yağacak
Cuma 05.06.2015

"Başarı için yeni sezonda da teknik kadronun bize önerdiği yıldızları fazlasıyla kadromuza katacağız. Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın"

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, artık transfer ve kamp çalışmalarıyla ilgili hazırlıklar yapacaklarını ifade ederken taraftarlara da müjde verdi. TFF ile Kulüpler Birliği arasında gerçekleşen iyi niyet anlaşmasının ardından soruları yanıtlayan Özbek, gelecek sezon ile ilgili olarak şöyle konuştu: "Şimdi Şampiyonlar Ligi'ne hazırlanıyoruz. Artık transfer çalışmaları, kamp ve önümüzdeki sezonla ilgili hazırlıklar yapılacak. Zaten çok motiveyiz. Başarılı bir sezon geçirdik. Taraftarlarımıza önümüzdeki sene de aynı başarıyı bir üst seviyede yaşatmak istiyoruz. Hemen çalışmaya başladık."

Toplantı yapacağız
Transferlerle ilgili gelen bir soru üzerine Galatasaray Başkanı, sözlerine şöyle tamamladı: "Galatasaray dediğiniz zaman transfer olmaması mümkün değil. Galatasaray her zaman Türk sporunun en önemli markalarından bir tanesi. Başarı için yeni sezonda da teknik kadronun bize önerdiği yıldızları fazlasıyla kadromuza katacağız. Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın. Şimdi hocamızla; ne yaparız, kimleri alırız, yeni stratejimizi nasıl kuracağız; görüşeceğiz."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN