İşte transfer listesi

İşte transfer listesi
Cumartesi 06.06.2015

Hamza Hamzaoğlu, Pierre Gignac'la ilgilendiklerini doğrulamıştı. Ancak Fransız golcünün listede arkalarda olduğu, yönetimin dünyaca ünlü bir forvetle görüştüğü öğrenildi

Galatasaray'ın forvet için dünyaca ünlü bir isimle temasta olduğu iddia edildi. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, gündemdeki Lucas Podolski ve Pierre Gignac için, "Podolski ile devre arasında görüşmüştük ama olmadı. Gignac ise geniş listemizde olan biri" açıklamasını yaparken, Zlatan İbrahimovic konusunda da 'mümkün değil, çok pahalı, bu paralara almamız doğru olmaz' demişti. FOTOMAÇ, Hamzaoğlu'nun yönetime verdiği forvet listesinde Gignac'ın 4. sırada yer aldığını belirledi. Başkan Dursun Özbek'in çok daha kaliteli ve dünyaca ünlü bir isim için görüşmeleri sürdürdüğü, sır gibi saklanan oyuncu ile anlaşma sağlanması halinde transferin büyük ses getireceği bildirildi.

ADA'DAN RAKİP
Öte yandan Pierre Gignac'a West Bromwich de talip oldu. İngiliz ekibinin, bonservisi elinde olan Fransız golcüye haftalık 70 bin sterlin (yılda 3 milyon euro) teklif ettiği bildirildi. Lyon'un başkanı Aulas da Gignac ile ilgilendiklerini açıkladı. Gignac'ın Galatasaray'la da temasta olduğu ve tercihini önümüzdeki günlerde yapacağı belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN