Web Sürümüne Geç

  Odeabank sponsor oluyor

  Odeabank sponsor oluyor
  08 Haziran 2015, Pazartesi Güncelleme: 18:42

  Galatasaray, erkek basketbol takımının isim sponsorluğu için Odeabank'la görüşüyor. Sarı kırmızılılar, üç yıl için 9,5 milyon euro'luk bir gelir bekliyor

  Galatasaray Erkek Basketbol Takımı'nda Liv Hospital'ın isim sponsorluğundan ayrılması sonrası Odeabank'la yürütülen görüşmeler tamamlanmak üzere.

  Sarı-kırmızılı kulübün basketbol şubesinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Can Topsakal, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Odeabank'la görüşmeler sonlanmak üzere. Üç yıl için 9,5 milyon euro'luk bir destek öngörüyoruz. Şu anda bir sorun yok gibi görünüyor" dedi.

  Başantrenör Ergin Ataman'la iyi bir takım kurmak için çalıştıklarını aktaran Topsakal, "Bütçemizi biraz sıkıyoruz ama iyi oyuncular almak için uğraşıyoruz. Elimizde çok güzel bir projemiz var. Eğer oyuncularda bir aksilik olmazsa hedeflerimize ulaşırız" değerlendirmesinde bulundu.

  Topsakal, mevcut takımdan kimlerin kalıp kimlerin gideceği konusunun ise henüz netlik kazanmadığını ve gelecek hafta bu konuda durumun netleşeceğini sözlerine ekledi.
  Etiketler Galatasaray
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN