Sahada alt-üst ilişkisi yoktur!

Sahada alt-üst ilişkisi yoktur!
Pazartesi 08.06.2015

Melo, Sabri'yle yaşadığı diyaloğu anlattı: Sabri'nin kaptanlık yapmış olmanın getirdiği bir üstünlüğü var. Ancak benim gibi her zaman kazanmak isteyen bir oyuncu için bunun sahada bir önemi yok

Bursaspor ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası final maçında Sabri Sarıoğlu ile tartışan Felipe Melo, yaşadıkları hakkında konuştu. Brezilya basınına açıklamalarda bulunan yıldız futbolcu, "Sabri bu kulüpte benden daha çok zaman geçirmiş tecrübeli bir oyuncu. Taraftarların saygı duyduğu bir isim. Kaptanlık yapmış olmanın getirdiği bir üstünlüğü var. Ancak benim gibi her zaman kazanmak isteyen bir oyuncu için sahada böyle bir ast-üst ilişkisi yoktur" şeklinde konuştu. Sarı-kırmızılı futbolcu şöyle devam etti:

SİLKİNMEYE İHTİYACI VARDI
"O maç bir final maçıydı. Maçı kaybediyorduk. Ben de takımın bir silkelenmeye ihtiyacı olduğunu düşündüm. Bu nedenle kendisine bağırdım. Bir finalde kötü oynamaya yer yoktur. Niyetim Sabri'yi tekrar Sabri yapmaktı. Devre arasında bir araya geldik ve maç sonunda birlikte sevinmeye karar verdik. Sonra birbirimizin koluna girip sevindik." İdol olarak terk edeceğim İtalyan devi İnter'in gündeminde olan ve yola sarı-kırmızılı ekipte devam edip etmeyeceği belirsizliğini koruyan Felipe Melo, "Galatasaray'da önce kiralık olarak görev aldım ve ardından sözleşme imzaladım. Bu kulübü böyle idolleşmiş bir şekilde terk edeceğim hiç aklıma gelmezdi" diye konuştu. Bir kez daha ayrılık sinyali veren Felipe Melo, İstanbul'dan ayrılmadan önce Kapalı Çarşı'yı gezmek istediğini de sözlerine ekledi.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN