Özbek'ten taraftara müjde

Özbek'ten taraftara müjde
Salı 09.06.2015

Bugün Hamzaoğlu ile biraraya geleceklerini ifade eden başkan Özbek, "Taraftarımızın hoşuna gidecek mesajlar vereceğiz" dedi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, bugünden itibaren Hamza Hamzaoğlu ile oturup sarı-kırmızılı ekibin geleceğini şekillendireceklerini söyledi. Bugün Hamzaoğlu ile bir araya geleceklerini ifade eden başkan Özbek, "Hocamızın elinde iç ve dış transfer olarak geniş bir liste var. Bu listeyi değerlendireceğiz. Galatasaray her zaman yıldızlar topluluğu olmuştur. Bu sezon da çok iyi bir futbol izlettirmek için çalışmalar yapacağız. Taraftarımız merak etmesin, geliyoruz" diye konuştu.

G.SARAY'IN BÜYÜLÜ BİR TARAFI VAR

Hamzaoğlu ile görüştükten sonra açıklamalarda bulunacağını ifade eden Özbek, "Hamza hoca ile yapacağım görüşmeden sonra daha doyurucu, taraftarlarımızın hoşuna gidecek mesajlar vereceğiz" dedi. Galatasaray'ın büyülü bir tarafı olduğunu ve hizmet ederken kesinlikle yorulmadığını kaydeden Başkan, Dürüst ve Albayrak ile küs olmadıklarını da kaydetti.

İBRA DEĞİL HAMZAOĞLU
Galatasaray'ın transfer listesinde yer aldığı iddia edilen İbrahimovic'in sorulması üzerine Özbek, "G.Saray'da herkes oynamak ister. Biz Hamza hocanın projesini takip edeceğiz" ifadesini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN