Web Sürümüne Geç

  İlk Aslan Bilal

  İlk Aslan Bilal
  11 Haziran 2015, Perşembe Güncelleme: 23:35

  Hamzaoğlu, eski öğrencisi ile anlaştıklarını açıkladı: Bilal ile prensipte anlaştık, 1-2 gün içinde gelip, imzalayacak. Amrabat'ı takıma monte edeceğim. Pandev'in yerine de bir forvet alacağız. Üç yıl daha Galatasaray'dayım

  Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, yeni sezondaki ilk transferlerinin eski öğrencisi Bilal Kısa olduğunu açıkladı. Yeni yönetimin mazbata törenine katılan sarı-kırmızılı çalıştırıcı, çıkışta transferle ilgili açıklamalarda bulundu.

  Amrabat bizimle olacak
  Hamzaoğlu, Akhisar Belediyespor'dan Bilal Kısa ile prensipte anlaştıklarını belirterek, "Bilal, bir iki gün içinde gelip sözleşme imzalayacak. Amrabat da kamp çalışmalarına katılacak, bizimle olacak. Onu kadroda düşünüyorum ve takıma monte edeceğim" dedi.

  Destek de yapabiliriz
  Forvete de mutlaka bir oyuncu alacaklarını belirten başarılı teknik adam, "Pandev'in ayrılmasından sonra forvette Burak ve Umut kaldı. O bölgeye kesinlikle bir transfer yapacağız. Onun dışında diğer bölgelere destek amaçlı takviye düşünüyoruz" diye konuştu.

  Divan'dan başarı belgesi
  Ellerinde geniş bir transfer listesi olduğunu ancak çok oyuncu almayacaklarını da vurgulayan Hamzaoğlu, yönetimle 3 yıllık yeni sözleşme için anlaştıklarını ve imzaların birkaç gün içinde atılacağını da dile getirdi. Divan Başkanı İrfan Aktar, Hamzaoğlu'na başarı belgesi takdim etti.

  Sabri devam edecek
  Sözleşmesi biten Sabri ile devam etmek istediğini belirten Hamzaoğlu, "Sabri bu kulübün bir değeri. Oyunculuğuna ve karakterine değer verdiğim birisi. Ben devam etmesini istiyorum. Yönetimle konuşup, karar verecekler" dedi.

  Kampa hepsi yetişmez
  Transferlerin tamamının 1. kampa yetişmesinin mümkün olmadığını ifade eden Hamzaoğlu, "Bunu doğru bulmuyorum. Kampta eksiklerimiz ortaya çıkacak. 1-2 transferi sonraya bırakmakta fayda var" yorumunu yaptı.

  Sercan: Keyifler bomba
  Hamza Hamzaoğlu, Balıkesirspor'da 8 gol, 8 asistlik performansıyla göz dolduran Sercan Yıldırım'ı da değerlendireceğini açıkladı. Sercan, twitter'da, "Hamza hocanın dediklerini yeni okudum, kamp ne zaman bilmiyorum. Keyifler bomba" yazdı.

  Savaş ÇORLU
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN